Przedszkole Samorzadowe w Margoninie

Zestaw programów

Przedszkolny zestaw programów  w roku szkolnym 2017/2018

1. "Zbieram, poszukuję, badam"- program wychowania przedszkolnego --Dorota Dziamska, Marzena Buchnat
  2. Kochamy dobrego Boga - Komisja Wychowania Katolickiego KEP biskup Marek Mendyk. Program nauczania religii dla przedszkola - Wydawnictwo WAM

Realizujemy programy profilaktyczne:

„Czyste Powietrze Wokół Nas” – program profilaktyczny, którego celem jest kształtowanie nawyków i zachowań małych dzieci, umacniających zdrowie; zwiększenie wiedzy i świadomości rodziców w zakresie profilaktyki chorób, zdrowego stylu życia oraz bezpieczeństwa dzieci.

Moje dziecko idzie do szkoły" - celem programu jest podniesienie poziomu wiedzy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na temat zdrowego stylu życia, roli w kształtowaniu prawidłowych nawyków zdrowotnych oraz przekonanie o słuszności podejmowanych działań profilaktycznych w domu i środowisku przedszkolnym.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 18 kwietnia 2012 10:45
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Janicka-Tomczak
03 stycznia 2018 14:05 (Małgorzata Janicka-Tomczak) - Zmiana treści zakładki.
05 września 2016 10:58 (Małgorzata Janicka-Tomczak) - Zmiana treści zakładki.
05 września 2016 10:53 (Małgorzata Janicka-Tomczak) - Zmiana treści zakładki.